Registrace na říjnovou konferenci na téma energetiky a odpadového hospodářství je otevřena

| zdroj: SMO ČR0

unseen-studio-s9CC2SKySJM-unsplash
zdroj: unsplash.com

Svaz měst a obcí ČR již podruhé pořádá konferenci se zaměřením na téma energetiky. Po velkém úspěchu loňského ročníku bude letošní v dvoudenním formátu s důrazem na téma odpadového hospodářství. 17. - 18. října 2024 v Kongresovém centru Praha. A opět pro zástupce členských obcí Svazu za zvýhodněné vstupné.

Témata energetiky a odpadového hospodářství toho spojuje nejen to, že jsou to zásadní témata pro každou samosprávu bez ohledu na velikost obce, ale jak uvidíte a uslyšíte na programu letošního ročníku, společných témat je mnoho. Konference se mimo jiné zaměří na tato témata:

• EVO, ZEVO, BRKO
  • Energetická společenství
  • Energetické úspory - Desatero přípravy na energetické úspory
  • Dekarbonizace v praxi – spolupráce města, tepláren a vědy & výzkumu
  • Kompostování, bioodpad do bioplynových stanic
  • Čištění odpadních vod
  • Zálohování

Přednášet bude řada špičkových expertů, kteří se nebudou pohybovat jen v zajetí teorie, ale zaměří se na praxi v obcích různých velikostí. Více informací o připravovaném programu naleznete na stránkách konference Energetická konference 2024 | smocr.cz. Informace budou postupně doplňovány.