Konference energetiky a odpadového hospodářství 2024

| zdroj: SMO ČR0

Kongresové_centrum_Praha,_hlavní_sál_(2)
zdroj: wikimedia.org

Svaz měst a obcí ČR srdečně zve na Konferenci energetiky a odpadového hospodářství 2024, která se bude konat 17. a 18. října 2024 v Kongresovém centru Praha, sál Panorama.

Program je nabitý inspirativními přednáškami a workshopy, které vás posunou vpřed! Čeká vás setkání s předními odborníky, diskuse o kontroverzních tématech, jako je zálohování PET lahví, a řada inovativních přístupů k udržitelnému nakládání s odpady. Dozvíte se, jak založit energetické společenství a jaké jsou jeho přínosy. Co vás bude určitě všechny zajímat jsou způsoby dosahování úspor v oblasti energetiky i odpadového hospodářství. Na workshopech budete mít možnost diskutovat a zeptat se na konkrétní otázky, které vás trápí ve vaší praxi.

Součástí konference je také bohatý doprovodný program:

Komentovaná prohlídka technologického zázemí Kongresového centra Praha, 17.10., 8:45 – 9:40
Exkurze do Ústřední čističky odpadních vod v Praze, 18.10., 15:00 – 16:30

Podle Radky Vladykové, výkonné ředitelky SMO ČR, „Základem resilientní obce a jejího udržitelného vývoje a rozvoje je dobře nastavený energetický i odpadový management. O tom, jak to udělat a efektivně zkrotit výdaje se právě dozvíte na naší konferenci.“

Nejen že získáte praktické informace, ale také se podíváte do zákulisí klíčových technologických zařízení, která pomáhají udržovat naše město funkční a ekologicky šetrné.

Přijďte a buďte součástí diskuse o budoucnosti energetiky a odpadového hospodářství!

Více informací a registrace na Konference energetiky a odpadového hospodářství 2024.

Termín: 17. a 18. října 2024 Místo: Kongresové centrum Praha, sál Panorama