Konference Světlo: diskuse o veřejném osvětlení

| zdroj: SMO ČR0

anton-darius-BUhio4DQ-7Y-unsplash
zdroj: unsplash.com

Třetí ročník odborné konference Světlo se bude konat 17. a 18. září 2024 v pražském O2 universum.

Konference Světlo je nezbytným setkáním pro ty, kteří mají zájem o kvalitní a bezpečné veřejné prostory ve vašich obcích a městech. Budete mít možnost zapojit se do unikátního formátu panelových diskusí, které se zaměří na široké spektrum témat spojených s veřejným osvětlením, venkovní architekturou a společenskými prostory.

Termín a místo konání: 17. a 18. září 2024 v pražském O2 universum

Co vás na konferenci čeká?

• Odborné pohledy a živé debaty o osvětlení veřejných prostorů a jeho bezpečnosti.
  • Inspirace z příkladů úspěšných osvětlovacích projektů přímo z praxe.
  • Aktuální témata jako osvětlení veřejných prostranství, architektonické osvětlení městských budov či vnitřní osvětlení veřejných budov.
  • Diskuze o vlivu osvětlení na bezpečnost ve veřejných prostorech, propojení architektury se světlem či integrace osvětlení do městské infrastruktury.
  • Odborné prezentace úspěšných projektů osvětlení ve městech, technická řešení s důrazem na efektivitu a estetiku, inovace ve světelné technice.

V rámci naší spolupráce se SMO jsme pro vás připravili zvýhodněnou cenu vstupného za 3 500 Kč bez DPH, včetně společenského večera!

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost být součástí dialogu odborníků, sdílet své názory a hledat řešení palčivých otázek, která rezonují v našem oboru.

Více informací o programu konference a registraci naleznete na webových stránkách konferenceSvětlo.