Jak maximálně využít bioodpad z vašeho města a obce?

Datum konání: 25. září 2024 9:00 - 26. září 2024 15:00
Místo konání: Hotel PARK, Piešťany, Slovensko

| zdroj: JRK0

Konferencia Bioodpady_1920x1080px_2024_CZ
zdroj: JRK
Datum konání: 25. září 2024 9:00
Místo konání: Hotel PARK, Piešťany, Slovensko

Zajímá vás jak:

- sběr bioodpadu pomůže vašemu městu a obci při plnění limitů zákona o odpadech?

- dosáhnout s pomocí bioodpadu energetické soběstačnosti?

- sběr bioodpadů pomůže rozpočtu vašeho města a obce?

- proměnit bioodpad jedinečnou metodou suché fermentace na obnovitelnou energii, teplo nebo palivo?

Pokud ano, tak to vše, a ještě mnohem více, uslyšíte na konferenci BIOODPADY. Zde se dozvíte detailní odpovědi na výše zmíněné otázky a také se budete moci inspirovat úspěšnými příklady třídění bioodpadů z České republiky i ze zahraničí. Pořadatelem akce je společnost JRK, která pomáhá obcím a městům zlepšovat jejich odpadové hospodářství.

Konference BIOODPADY přináší možnost:

- potkat evropské experty na odpadové hospodářství, kteří se s vámi podělí o své know-how

- věnovat se inspirativním prezentacím o současných trendech odpadového hospodářství

- zúčastnit se praktických workshopů a exkurze v nejmodernější slovenské kompostárně, která ročně zpracuje přes 3 000 tun bioodpadu

- poznat novou jedinečnou metodu suché fermentace, jejímž prostřednictvím lze proměnit bioodpad na obnovitelnou energii, teplo nebo palivo

Pro koho je konference BIOODPADY určená?

Pro zástupce, samospráv, regionů, technických služeb a veřejných institucí, kteří mají na starost odpadové hospodářství nebo ochranu životního prostředí. Zúčastnit se mohou i zájemci z jiných oborů.

Podrobnosti o konferenci:https://www.meneodpadu.cz/konference-bioodpady-2024